+420 607 281 675

Grafika a tiskoviny

Grafická úprava tiskovin je důležitým měřítkem, podle kterého budou společnost hodnotit nejen obchodní partneři, ale především zákazníci, proto by se tato složka firemní komunikace neměla podceňovat. Zhotovím Vám vizitky, hlavičkový papír, plakáty, reklamní bannery, a ostatní tiskoviny včetně zajištění tisku, popř. kompletní firemní design (corporate identity).

Jaké grafické služby nabízím?

 • Logotyp

  Firemní či produktové logo tvořím s ohledem na požadavky cílového zákazníka. Do své tvorby reflektuji nejnovější trendy, detailně ladím barevné kombinace, motivy a tvary. Výsledkem je originální, graficky čisté a lehce zapamatovatelné logo.

 • Vizitky a tiskoviny

  Zhotovím vám profesionální a moderní grafický návrh vizitek, hlavičkového papíru, obálek, reklamních letáků, designu dokumentů a jiných grafických materiálů, včetně předtiskové přípravy a zajištění tisku.

 • Řezaná grafika

  Pomocí řezacího plotteru a speciálních samolepicích folií vám zhotovím řezanou grafiku. Použití je velice všestranné, např.: reklamní polepy automobilu, výlohy, navigační štítky, interiérový design aj. Mnou navržené, případně vámi dodané motivy vyřežu a zkompletuji s přenosovou fólií pro snadnou manipulaci.

 • Webdesign a kódování

  Vytvořím vám moderní, poutavý a graficky čistý grafický návrh webových stránek, který odpovídá současným trendům a standardům. V případě zájmu mohu nabídnout i následné kódování pomocí moderních technologií HTML5 a CSS3. Výsledný kód bude přehledný, čistý a validní.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 15 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Logotyp

Tvorba profesionálního a originálního loga pro vaši firmu, službu, či produkt. Navrhnuté logo bude poskytnuto v mnoha grafických formátech a různých barevných provedeních.

Od 8 999 Kč

Firemní design (corporate identity)

Tvorba kompletního firemního designu (loga, barevná schémata, písma a fonty, slogany, vizitky, hlavičkový papír, obálky, design dokumentů a další grafické prvky), včetně tvorby grafického manuálu.

Od 19 999 Kč

Webdesign a kódování

Tvorba webdesignu na míru dle vašich představ, včetně kódování grafického návrhu do HTML5/CSS včetně dynamických prvku jQuery.

Od 9 999 Kč

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!