+420 607 281 675

Internetový marketing & SEO

Pomohu vám získat přední pozice ve vyhledávačích na zvolená klíčová slova prostřednictvím SEO technik a prostřednictvím internetového marketingu Vám na stránky přivedu nové návštěvníky - zákazníky....

Co vám v oblasti internetového marketingu nabízím?

 • Analýza webových stránek

  Zpracuji pro Vás komplexní analýzu vašich webových stránek, poradím, jaké úpravy by vašim stránkám prospěly. Navrhnu vhodné řešení a provedu konkrétní úpravy, které vašim internetovým stránkám či obchodu pomohou získat více zákazníků z vyhledávačů.

 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

  Optimalizace pro vyhledávače je soubor metod, prostřednictvím kterých na Váš web přivedu větší množství návštěvníků z vyhledávačů. Jedná se především o úpravy zdrojového kódu webových stránek takovým způsobem, aby jej roboti vyhledávačů snadno procházeli a indexovali a aby web obsadil vyšší příčky ve vyhledávání.

 • Linkbuilding

  Budování zpětných odkazů (linkbuilding) je jednou z nejvýznamnějších off-page metod při optimalizaci pro vyhledávače. Hlavním cílem je propagace daného webu a zvýšení hodnocení stránek u vyhledávačů, což v konečném důsledku vede ke zvýšení pozic ve vyhledávání. Zajistím vám tedy přínosné a relevantní odkazy pro váš web.

 • PPC reklamní kampaně

  Pro váš web nabízím vedení PPC reklamních kampaní ve vyhledávačích, reklamních systémech, srovnávačích zboží aj. Vytvořím vám reklamní účty, provedu analýzu vhodných klíčových slov, navrhnu strukturu kampaně, textových inzerátů a spustím novou reklamní kampaň.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 16 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Analýza webových stránek

Komplexní rozbor vašich současných webových stránek, zjištění co by vašim stránkám prospělo, co změnit, na co se zaměřit a do čeho investovat.

Od 4 999 Kč

Optimalizace pro vyhledávače

Úpravy zdrojového kódu webových stránek takovým způsobem, aby jej roboti vyhledávačů snadno procházeli a indexovali a aby web obsadil vyšší příčky ve vyhledávání.

Od 7 999 Kč

Reklama a marketing

Individuální tvorba a správa reklamních a marketingových kampaní - linkbuilding, PPC reklama ve vyhledávačích, bannerová reklama, e-mail marketing, reklama na sociálních sítích, srovnávače zboží...

Od 3 499 Kč měsíčně*

* nezahrnuje prostředky na nákup reklamy

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!