+420 607 281 675

Poradenství a podpora

Potřebujete poradit, případně prodiskutovat vaše návrhy? Poskytuji komplexní poradenství a konzultace v oblasti tvorby www stránek, internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače a grafiky. Přijďte na konzultaci a získejte odpovědi na vaše dotazy. Zhodnotím vaše návrhy, případně navrhnu vhodná řešení...

Potřebujete poradit? Obraťte se na mě.

  • Správa webových stránek

    Máte vlastní internetové stránky, ale nemáte čas se o ně starat? Je pro Vás obtížné doplňovat a aktualizovat jejich obsah. Nabízím Vám správu vašich webových stránek, o kompletní provoz webu, pravidelné aktualizace a úpravy obsahu se Vám postarám.

  • Odborná konzultace a školení

    Potřebujete vyškolit sebe, či vaše pracovníky v oboru tvorby a provozu webových stránek, kódování, případně webové grafiky? Potřebujete poradit, případně konzultovat vaše nápady? Nabízím odborné konzultace v mnou poskytovaných službách.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 16 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Správa webových stránek

Správa soukromých či firemních internetových stránek, pravidelné aktualizace, editace obsahu stránek.

Od 1 999 Kč měsíčně

Odborná konzultace

Odborná konzultace a školení, poradenství a podpora v oblasti tvorby a provozu webových stránek, kódování a webové grafiky. Posouzení grafických návrhů. Pomoc s výběrem a registrací vhodné domény a webhostingu.

Od 1 299 Kč za hodinu

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!