+420 607 281 675

Programování webových aplikací

Nabízím tvorbu internetových aplikací, služeb a dynamických webů na míru, dle přání klienta a spokojenosti návštěvníka. Zhotovím webové aplikace, které jsou interaktivní a s návštěvníkem komunikují. Mezi tyto aplikace můžeme zařadit například magazíny, aukce, soutěže, vyhledávací a rezervační systémy, webové kalkulačky, facebook aplikace...

Proč zvolit pro programování webových aplikací mě?

  • Aplikace dle zadání

    Předejte mi vaše představy, jak by měla aplikace fungovat a o kompletní realizaci se postarám. Na základě vašich požadavků naprogramuji script, aplikaci, portál či jakýkoli individuální systém. Vše přesně na míru dle vašich požadavků.

  • Čistý a přehledný kód

    Vaše webová aplikace bude splňovat všechny standardy, bude mít správně navrženou strukturu zdrojového kódu. Pro snazší orientaci při případných úpravách či budoucího rozšiřovaní programu bude zdrojový kód obsahovat komentáře s popiskami a vysvětlivkami.

  • Napojení na databázi a API

    Webová aplikace, portál může pracovat s vlastní databází, také je ji možné napojit na různé API systémy třetích k rozšíření funkčnosti, např. platební systémy, rezervační systémy, práce s mapovými podklady, či jinými externími daty.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 16 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Jednoduchá aplikace

Jednoduchá webová aplikace v malém rozsahu, která slouží především k jednomu účelu (např. různé výpočty, zpracování dat aj.).

Od 9 999 Kč

Náročnější aplikace

Webová aplikace, která provádí více činností. Aplikace tohoto rozsahu může být napojena na databázi a sloužit např. k evidenci dat, zajistit uživatelský přístup či napojení na facebook.

Od 22 999 Kč

Obsáhlá webová aplikace / portál

Individuální webové aplikace, obsáhlé portály a systémy s vlastními funkcemi a databází. Možnost napojení na API řešení třetích stran jako jsou bankovní účty, platební systémy, premium SMS aj.

Od 34 999 Kč

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!