+420 607 281 675

Tvorba internetových obchodů

Chcete začít prodávat na internetu? Dnes již existuje mnoho způsobů, kde si nechat obchod vytvořit. Vytvoření internetového obchodu na míru je však finančně velmi náročné a mnoho potencionálních obchodníků odradí. Proto Vám nabízím možnost instalace internetových obchodů poskytované pod OpenSource licencí. Zprovoznění těchto systémů vyjde na zlomek ceny, kvalitou jsou však na profesionální úrovni.

Co internetový obchod PrestaShop nabízí?

 • Vlastní řešení, bez omezení

  PresaShop Vám nabízí naprostou volnost, nejste svázáni měsíčními poplatky jako u paušálních řešení. Za jednorázovou platbu získáte plně funkční, profesionální, prodejní nástroj, který není nijak omezen. Systém může obsahovat neomezené množství produktů, kategorií a výrobců. Díky modulům lze internetový obchod snadno rozšiřovat o nové funkce.

 • Moderní grafické šablony

  Internetový obchod v základní instalaci nabízí přehlednou a moderní grafickou šablonu. Pokud si však přejete vlastní, originální webgesign, není problém. Zajistím, nainstaluji a přizpůsobím grafickou šablonu přesně dle vašich představ.

 • Systém je vícejazyčný

  Jednou z nespočtu dalších výhod je multijazyčnost obchodu. Prodáváte do více zemí? Nemusíte zakládat více obchodů, vše zvládne jedna instalace PrestaShopu, která zajistí různé jazykové mutace a ceny v různých měnách (s možností přepočtu kurzu dle ČNB).

 • Přehledná administrace

  Díly přehledné administraci zvládne správu obchodu opravdu každý. Evidence objednávek, zákazníků a zboží je díky intuitivnímu rozvržení ovládacích prvků hračka.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 16 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Internetový obchod

Instalace a kompletní nastavení internetového obchodu na platformě PrestaShop. Zajištění vhodného webhostingu, instalace potřebných modulů a úpravy základní grafické šablony.

Od 9 999 Kč

Individuální grafická šablona

Zajištění a instalace individuální grafické šablony včetně následných úprav a dodatečných nastavení.

Od 12 999 Kč

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!