+420 607 281 675

Tvorba webových stránek

Vytvoření moderních webových stránek dle představ a požadavků zákazníka. Grafický návrh vytvořený na míru zajistí Vašim webovým stránkám poutavost a samozřejmě také podpoří jeho použitelnost. Jistě byste nechtěli stránky, na kterých by návštěvníci bloudili a nemohli nic najít. Vzbuďte v potencionálních zákaznících důvěru ihned při vstupu na Váš web a nabídněte jim webové stránky, které na ně zapůsobí originálně a důvěryhodně.

Proč zvolit pro tvorbu webových stránek mě?

 • Profesionální webové stránky

  Vytvořím vám profesionální webovou prezentaci pomocí moderních technologií HTML5 a CSS3. Vy pouze dodáte podklady a požadavky a já se postarám o tvorbu nových, moderních webových stránek, které odpovídají současným trendům a standardům.

 • Kvalitní a responzivní design

  Webové stránky budou mít na míru vytvořený grafický návrh, který odpovídá potřebám a cílové skupině klienta. Pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních mohu nabídnout i tvorbu responzivního webdesignu, tzn. designu webu, který se přizpůsobí velikosti zobrazovače (PC, tablet, mobil aj.).

 • Optimalizace webu pro vyhledávače

  Váš web bude splňovat všechny standardy, bude mít správně navrženou strukturu zdrojového kódu. Tím přispěje ke správné indexaci vyhledávačů a díky optimalizaci se bude zobrazovat na předních příčkách ve vyhledávání.

 • Měřící a analytické nástroje

  Webové stránky budou napojeny na profesionální měřící a analytické nástroje, které vám umožní poznat demografickou strukturu vašich návštěvníků a sledovat jejich aktivitu na stránce. Budete mít také neustálý přehled o návštěvnosti vaší webové stránky.

„V oblasti tvorby webových stránek a grafiky se pohybuji více než 16 let, za tu dobu jsem získal mnoho praktických zkušeností, které využívám ve své tvorbě. Podívejte se na ukázky mých prací a přesvědčte se o mých kvalitách.“


Ceník

Statické webové stránky

Tvorba statického webu v rozsahu několika stran k prezentaci produktu, služby, nebo jako osobní či firemní internetová vizitka. Vhodné pro malé podniky a řemeslníky.

Od 12 999 Kč

Redakční systém

Tvorba webových stránek s možnosti napojení na databázi či redakční systém, který umožní přidávat či editovat obsah. Řešení je vhodné pro klienty, kteří častěji zasahují do obsahu svých webových stránek.

Od 22 999 Kč

Individuální řešení

Individuální řešení webových stránek s vlastními funkcemi a databází. Možnost napojení na API řešení třetích stran jako jsou bankovní účty, platební systémy, premium SMS aj.

Od 34 999 Kč

Chcete využít mé služby? Kontaktujte mě!